LOADING

Apie  save  galime kalbėti daug  ir ilgai – nuo, kaip pradėjome fotografuoti, iki koks mūsų stilius ir pan. Tačiau šiuolaikiniame technologijų pasaulyje, mes labai vertinime „gyvą“ bendravimą, todėl manome, kad susitikus pamatysite, kokie mes esame iš tikrųjų nerealūs.

Tam, kas neturi laiko ar galimybių su mumis išgerti kavos, trumpai apie mus 🙂

Esame Dovilė ir Gytis. Fotografuojame šešerius metus, o gal ir daugiau. Pradžioje tai buvo kelionių reportažai, mažos šeimos šventės. Tačiau labiausiai žavintis ir sukeliantis daugybę emocijų yra vestuvių akimirkų  fiksavimas. Esame užfiksavę daug laimingų porų įvairiose pasaulio vietose. Kadangi patys labai mėgstame keliauti, tad mielai kartu nuvyksime į bet kurį Lietuvos kampelį ar kitą Jūsų išsirinktą šalį.

Nuolat dalyvaujam įvairiuose konkursuose. Vienas didžiausių mūsų laimėjimų „Wedding Avant garde photographer of the Year 2015“ SWPP (Society of Wedding & Portrait Photographers) organizuojame konkurse.

Turime dvi nuostabias dukrytes, kurios motyvuoja stengtis ir nestovėti vietoje, ir mielą murklį.

Tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe vadovaujamės nerealia Edwino Wllioto mintimi „Buvimas savimi pasauliui duoda kažką nuostabaus – to, ko dar nėra jame buvę“.

Jeigu ieškote tų, prieš kurių objektyvus galėtumėte atsipalaiduoti ir būti savimi, susisiekite!!!!!

Iki smagių susitikimų prie kavos.